Dogtra

Firma Dogtra do światowy lider elektronicznych systemów treningowych. W ofercie tej firmy nie zabraknie również elektronicznych obroży skutecznie ograniczających szczekanie psów. Modele z serii YS to wysoka jakość i przede wszystkim skuteczność. Obroże antyszczekowe firmy Dogtra zasilane są akumulatorami a w zestawie otrzymujemy ładowarkę. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą firmy.

  • Obroża Yapper Stopper-100

    Marka Dogtra od lat zajmuje się produkcją profesjonalnych systemów treningowych dla psa. Jednym z produktów jest obroża antyszczekowa Yapper Stopper 100 przeznaczona dla małych i średnich psów. Zasilana jest małą baterią 6V, która jest jest w zesatawie.

  • Obroża Yapper Stopper-300

    Obroża antyszczekowa Yapper Stopper 300 marki Dogtra zasilana akumulatorkiem Li-Po. Skuteczne rozwiązanie do ograniczenia szczekania i wycia naszego psa. Obroża jest wodoodporna i wyposażona jest w czujnik wibracji krtani, co gwarantuje nam dużą dokładność w rozpoznaniu szczekania.

  • Obroża Yapper Stopper-500

    Model obroży antyszczekowej marki Dogtra ewidentnie z wyższej półki. Wyposażona w nowoczesny czujnik wibracji krtani dzięki czemu doskonale rozpoznaje szczekanie i wycie psa noszącego obrożę. Zasilana akumulatorem. W zestawie wraz z ładowarką.