Obroża Bark Spray Control

Bark Spray Control Scentless to jeszcze jedna z wielu propozycji dla osób zainteresowanych taki urządzeniami jak obroże antyszczekowe dla psów. Jest to nazwa modelu sygnowanego amerykańską, bardzo znaną na tym rynku marką Innotek. Jest to jeden z modeli obroży sprayowych.

 

Zapachowe wersje są do wyboru dwie, a mianowicie neutralna oraz cytrynowa. Pojemnik ze sprayem ma typową dla tego rodzaju urządzeń pojemność, a mianowicie sześćdziesiąt mililitrów. Oczywiście, jest wymienny. Jak zawsze, tak i tutaj jest dołączony do zestawu jeden pojemnik na wymianę. W momencie wykrycia szczekania obroża zaczyna wydzielać nieprzyjemny dla czworonoga aromat – im bardziej zaciekle pies ujada, tym intensywniejszy staje się wydzielany zapach.

 

Innotek na wszystkie swoje produkty – a więc i na powyższy także – posiada gwarantujące bezpieczeństwo i wysoką jakość certyfikaty. Bark Spray Control Scentless to model odpowiadający również i unijnym normom. Cena tego urządzenia wynosi około trzystu pięćdziesięciu złotych.

 

Przeczytaj więcej na temat urządzenia