Obroża BC-200E

Marka Innotek, która jest bardzo dobrze znana na rynku elektroniki dla zwierząt, posiada w swojej bardzo zasobnej ofercie między innymi obroże antyszczekowe. Jednym z takich modeli sygnowanych tą marką jest model o nazwie BC-200E.

 

Sprawdzi się ona najlepiej w przypadku tych czworonogów, których masa ciała jest większa aniżeli pięć kilogramów – powodów jest tego taki, że obroża waży dziewięćdziesiąt pięć gramów. Jest wodoodporna. Jej długość można regulować – mieści się ona w zakresie między dwudziestoma centymetrami a pięćdziesięcioma ośmioma. Intensywność impulsu emitowanego przez obrożę można w zależności od zapotrzebowania regulować – w tym zakresie jest do wyboru jeden z siedmiu impulsów.

 

Powyższy model nie jest wyposażony w funkcję ostrzegania dźwiękowego. Źródło jej zasilania stanowi akumulatorek. Jest on w obrożę wbudowany, nie mniej jednak w razie zapotrzebowania można go podłączyć do zasilacza. W zestawie z obrożą znajdują się między innymi elektrody – dla psów o długiej i krótkiej sierści.

 

Przeczytaj więcej na temat urządzenia