PetSafe

Marka PetSafe to już 17 lat doświadczeń amerykańskiej firmy Radio System Co. z siedzibą w Knoxville. W ofercie marki Pet Safe znajdziesz szeroki wybór elektronicznych systemów treningowych dla psów i kotów. Tresura i szkolenie psa lub kota jest możliwa w takich systemach jak obroża elektryczna, pastuch elektryczny czy obroże antyszczekowe dla psów. Ponad 400 osób zatrudnionych przy opracowywaniu i produkcji najwyższej klasy urządzeń do szkolenia i tresury psów zapewnia odpowiednią jakość i użyteczność proponowanych rozwiązań. Do współpracy przy projektowaniu rozwiązań elektronicznych zostali zaproszeni uznani trenerzy psów, weterynarze i najwyższej klasy specjaliści od spraw technicznych.

PetSafe oferuje kilka typów obroży antyszczekowych. Zdecydowana większość z nich zasilana jest baterią RFA-67 co gwarantuje minimalną wagę obroży. Petsafe oferuje nam szeroką gamę obroży antyszczekowych dla psów począwszy od elektronicznych, przez dźwiękowe aż do zapachowych. Szeroki wybór i gwarantowana skuteczność to główne czynniki tak dużego zainteresowania tą firmą na światowych rynkach elektroniki dla zwierząt.

Podstawowa tresura psa do poprawnej pracy z obrożą antyszczekową nie przekracza 7 dni.

 • Obroża Ultralight Sonic Bark Control

  Najprostsza obroża antyszczekowa przeznaczona dla małych psów. Dźwiękowa obroża antyszczekowa wyposażony w mikrofon oraz mały głośnik wbudowae w obrożę. Mechanizm uaktywnia się podczas szczekania psa i emituje ultradźwięki, które skutecznie odwracają uwagę pupila. Poziom, od którego obroża ma zacząć reagować można modyfikować.

 • Obroża Anti-bark Spray Collar Deluxe

  Sprayowa obroża antyszczekowa dla psów marki PetSafe. Idealne rozwiązanie dla małych i średnich psów, które nadmiernie szczekają. W zesatwie znajdziemy dodatkowy pojemnik ze sprayem o pojemności 60 ml. Do wyboru zapach cytrynowy bądź neutralny.

 • Obroża Spray Bark Control Collar dla dużych psów

  Antyszczekowa obroża działająca w oparciu o nieprzyjemny dla psa zapach - Spray Bark Control Collar. Ten model został przygotowany specjalnie dla dużych psów, które stają się utrapieniem dla otoczenia z powodu zbyt częstego szczekania czy też ujadania. Obroża wyposażona w czujnik wibracji krtani.

 • Obroża Spray Bark Control Collar dla małych psów

  Spray Bark Control Collar to najmniejsza zapachowa obroża antyszczekowa jaką można nabyć na polskim rynku. Aby zminimalizować wagę elektronicznej obroży, do identyfikacji szczekania psa został użyty specjalny mikrofon i wewnętrzny czujnik drgań. Obrożę można stosowac u psów ważących powyżej 2,7 kg.

 • Obroża Bark Control Collar

  Bark Control Collar to idealna elektroniczna obroża antyszczekowa dla małych i średnich psów. Znajdzie zastosowanie da psów ważących już od 3,6 kg. Obroża zasilana jest baterią RFA-67 co gwarantuje bardzo małą wagę obroży, zaledwie 40 g.

 • Obroża Anti-Bark dla dużych psów

  Antyszczekowa obroża Anti-Bark marki PetSafe przeznaczona jest dla dużych psów, których waga przekracza 18 kg. Pomimo przeznaczenia, jest to obroża niezwykle lekka i mała. Posiada 10 poziomów impulsów korekcyjnych, automatycznie dopasowywanych do temperamentu psa.

 • Obroża Anti-Bark dla małych psów

  Elektroniczna obroża antyszczekowa Anti-Bark w tej wersji, przeznaczona jest dla małych psów, których waga przekracza 2,7 kg i nie jest wyższa niż 25 kg. Obroża została wyposażona w niesamowicie mały nadajnik, który po wykryciu szczekania psa emituje impulsy elektrostatyczne - korekcyjne.

 • Obroża Deluxe Bark Control

  Obroża antyszczekowa Deluxe Bark Control to obroża, która bez problemów da sobie radę także z większymi psami. Posiada aż 18 poziomów impulsu i pracuje w trzech trybach. Wyposażona jest w czujnik wibracji krtani oraz mikrofon, co gwarantuje dużą dokładność.

 • Antyszczekacz stacjonarny Bark Control

  Bark Control to stacjonarne urządzenie przeciw szczekaniu psów marki PetSafe. Doskonałe rozwiązanie dla osób posiadających kilka psów w przypadku, gdy nie możemy pozwolić sobie na zakup osobnej obroży dla każdego z czworonogów.

 • Antyszczekacz stacjonarny do ogrodu Outdoor Bark Deterrent

  Stacjonarny antyszczekacz Outdoor Bark Deterrent, dzięki swojej budowie będzie także ciekawą ozdobą ogrodu. Urządzenie swoim wyglądem przypomina domek dla ptaków. Można je zawiesić na drzewie lub na ścianie. Outdoor Bark Deterrent, dzięki emisji ultradźwięków skutecznie oducza psy szczekania.