SportDOG

Jedną z firm, która produkuje takie urządzenia jak dla przykładu obroże antyszczekowe firma o nazwie SportDOG. Jest to marka rodem ze Stanów Zjednoczonych zajmująca się produkcją systemów treningowych zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów. Obroże antyszczekowe marki SportDOG są wykonane z najwyższej jakości kompozytów i naszpikowane są nowoczesną technologią. Wszystkie wyposażone są w certyfikat ECMA, co gwarantuje nam bezpieczeństwo naszego pupila.

  • Obroża NoBark 10R

    NoBark 10R to bardzo zaawansowany technicznie model obroży antyszczekowej firmy SportDOG. Doskonale rozpoznaje szczekanie, wycie i ujadanie psa noszącego obrożę i automatycznie dopiera siłę impulsu. Posiada wyświetlacz LCD dzięki czemu na bieżąco możemy kontrolować min. stan baterii.

  • Obroża NoBark 18

    Uniwersalna obroża antyszczekowa dla psów SportDOG NoBark18 to zaawansowany model wodoodpornej obroży zapobiegający uporczywemu szczekaniu oraz wyciu psa. Obroża może być stosowana u psów ważących od 5 kg. Górnej granicy nie ma ponieważ obroża posiada aż 18 poziomów impulsów.