Innotek

W katalogu produktów marki Innotek® znajdziesz zarówno tanie i niezwykle proste w obsłudze zapachowe obroże antyszczekowe do tresury psów jak i bardziej zaawansowane wersje obroży elektronicznych z serii BC. Innotek to przede wszystkim gwarantowana satysfakcja i pewność bezpieczeństwa naszego pupila. Wszystkie produkty tej marki opatrzone są certyfikatem ECMA dzięki czemu mamy gwarancję, że obroże antyszczekowe, które noszą nasze pupile są dla nich całkowicie bezpieczne.

  • Obroża Bark Spray Control

    Obroża ograniczająca szczekanie psa na spray marki Innotek. Skuteczne rozwiązanie dla małych oraz średnich psów. Do wyboru mamy spray o zapachu cytrynowym bądź neutralnym. Obroża jest zasilana małą baterią 6V.

  • Obroża BC-50E

    BC-50E to elektroniczna obroża marki Innotek, która skutecznie ograniczy szczekanie czworonoga. Posiada wbudowanych 7 poziomów impulsu i dostosowuje je automatycznie do temperamentu pupila. Zalecana dla małych oraz średnich psów. W zestawie dotatkowe elektrody do długiej sierści.

  • Obroża BC-200E

    Innotek BC-200E to elektroniczna obroża antyszczekowa polecana dla psów średnich i dużych. Posiada siedem poziomów impulsu elektrostatycznego bez ostrzegania dźwiękowego. Zasilana jest wbudowanym akumulatorem. W zestawie z łądowarką.